IR / EN My Happy SVG
جستجوی محصول یا مقاله

سلامت وسواس ماست

هر کاری که انجام میدهیم با اشتیاق ما برای سلامت و رفاه هر گربه و سگ انجام میشود.

دانش
اشتیاق
نیازهای حیوان خانگی
دقت ، درستی
توجه

پیگیری دانش

درک عمیق ما از نیازهای گربه ها و سگ ها چیزی است که این امکان را برای ما فراهم می کند تا دقیق ترین تغذیه بهداشتی حیوانات خانگی را در جهان بسازیم. ما هرگز یادگیری را متوقف نمی کنیم و هیچ چیز را بدیهی نمی دانیم. به همین دلیل است که ما با کارشناسان برجسته علمی، دامپزشکی و رفتاری همکاری می کنیم و گفتگوی مداوم با صاحبان گربه و سگ در سراسر جهان را حفظ می کنیم.

یک وسواس برای سلامت حیوانات خانگی

ما قلب و روح خود را در هر کاری که انجام می دهیم می گذاریم و با اشتیاق واقعی برای ساختن دنیایی بهتر برای حیوانات خانگی و صاحبان حیوانات خانگی در سرتاسر جهان اقدام می کنیم.

اول حیوانات خانگی

ما همیشه نیازهای حیوانات خانگی را در اولویت قرار می دهیم. این به ما تمرکز روشنی می دهد که تحقیقات ما را هدایت می کند، کیفیت تغذیه همه محصولات ما را پایه ریزی می کند و به گربه ها و سگ ها کمک می کند زندگی طولانی تر و سالم تری داشته باشند.

دقت در همه چیز

دانش و تجربه عمیق ما به ما درک دقیقی از نیازهای حیوانات خانگی و مواد مغذی مورد نیاز برای نگهداری آنها در بهترین حالت خود داده است. این دقت عملکرد بالای هر جنبه ای از محصولات ما را تضمین می کند - از شکل، بافت، خوش طعم و قابلیت هضم، تا ایمنی و قابلیت ردیابی.

به طبیعت آنها احترام بگذارید

ما به گربه ها و سگ ها به خاطر حیوانات باورنکردنی که هستند احترام می گذاریم. این احترام ناشی از شناخت عمیق ماهیت واقعی و نیازهای عملکردی منحصر به فرد آنهاست. هر تصمیمی را که در مورد محصولات و خدمات خود می گیریم، آگاه می کند، در حالی که نحوه رفتار ما را به عنوان یک تجارت شکل می دهد.

 

 

1968 : اشتیاق ما به سلامت حیوانات خانگی از طریق تغذیه با یک مرد آغاز شد

ژان کاتاری در ماه مه ١٩٢٧ در شهر کوچک VELAY-EN-PUY فرانسه به دنیا آمد. او حرفه دامپزشکی خود را با اسب و گاو نر آغاز کرد. در طول سال ها او به این باور رسید که غذا می تواند بر سلامت حیوانات تاثیر بگذارد. در سال ،١٩٦٨ او "سوپ زرد" را برای سگ ها ایجاد کرد. برند CANIN ROYAL ®ثبت شده است

 

آماده شدن برای بچه گربه 


وقتی برای اولین بار بچه گربه خود را به خانه می آورید، این یک تغییر بزرگ برای هر دوی شما 
است. شما می توانید با انجام چند آماده سازی ساده قبل از روز بزرگ، این روند را بسیار آسان 
تر کنید.
- تمام وسایل ضروری بچه گربه را دریافت کنید
- خانه و حیاط شما ضد بچه گربه
- یک دامپزشک محلی برای مشاوره و درمان پیدا کنید
- یک غذای کامل از نظر تغذیه برای بچه گربه ها انتخاب کنید - توصیه های پرورش دهنده، 
پناهگاه یا دامپزشک خود را دنبال کنید
- مطمئن شوید که همه افراد خانه آماده هستند

 

آماده شدن برای بچه گربه

وقتی برای اولین بار بچه گربه خود را به خانه می آوردید این یک تغییر بزرگ برای هر دوی شما است . شما میتوانید با انجام چند آماده سازی ساده قبل از روز بزرگ ، این روند را بسیار آسان تر کنید.

آماده شدن برای بچه گربه

وقتی برای اولین بار بچه گربه خود را به خانه می آوردید این یک تغییر بزرگ برای هر دوی شما است . شما میتوانید با انجام چند آماده سازی ساده قبل از روز بزرگ ، این روند را بسیار آسان تر کنید.